Брук Дизайн. Бруківка. Суховерхів

Адреса
59307, с. Суховерхiв, вулиця Буковинська, 5-є
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

"Брук Дизайн" – підприємство , головним напрямком якого є виготовлення та реалізація бруківки та інших виробів з бетону.

Висока якість продукції – це те що ми сьгодні пропонуємо нашим клієнтам!

Чернівці - це місто надзвичайної архітектурної виразності, високий стиль та краса відображаються у всьому: від форми і кольорової гами будівель до екстер'єру вулиць й майданів, парків, скверів і присадибних територій. Звісно ж, що кожен чернівчанин прагне не лише зберегти цю красу і велич для нащадків, а ще й примножити її. 

Брук Дизайн. Бруківка. Суховерхів, фото-1

Одними з важливих компонентів архітектурного середовища, на які останнім часом звертається особлива увага - це елементи ландшафтного дизайну: паркани, огорожі, фасади будівель, сходи і сходові майданчики, а також малі архітектурні форми. Різноманіття сучасного дизайну міста, а також довговічність і надійність елементів архітектурного середовища суттєво залежать вид виду використаних будівельних матеріалів та виробів, їх якості й експлуатаційних характеристик. 

Брук Дизайн. Бруківка. Суховерхів, фото-2

Від помислу до реалізації тільки один крок.

За потреби клієнтів наші фахівці нададуть вичерпну консультацію з виробу форми, кольору та монтажу бруківки. Багаторічна практика і досвід з виробництва вібропресованого бетону дозволили нам задовольнити різноманітні потреби наших клієнтів.

Брук Дизайн. Бруківка. Суховерхів, фото-3
Наше відео
Ще відео